USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 Porto de Galinhas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325

Vroegtijdige boeking
2026-07-31
2026-08-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

67

Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 3*

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eten op locatie

Bar/ lounge

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Het comfortabele Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel met 3 sterren is gelegen op afstand van 4 km tot de Shrimp Tecmares en op 15 minuten wandelafstand van het centrum van Porto de Galinhas.

Dit aparthotel heeft een eersteklas ligging binnen 25 minuten lopen van de kokospalmplantage van Maracaipe. Dit hotel in Pôrto das Galinhas is ook binnen het bereik van het Projeto Hippocampus gesitueerd.

De kamers beschikken over een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamer is voorzien van een apart toilet en een douche. Gasten kunnen gebruikmaken van een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken die aanwezig zijn in de ruime badkamers. Bepaalde units bieden uitzicht op het zwembad.

Viximaria Restaurante ligt naast Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 en serveert Zuid-Amerikaanse maaltijden, op ongeveer 300 meter verwijderd van de accommodatie.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Keukengerei
  • Bar/ lounge

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: van 04:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel?

    Guararapes luchthaven en Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel zijn gescheiden door een 55 km afstand.
  • Is er een parkeerplaats bij 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel?

    Ja, 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel?

    Klanten van Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • Wat voor soort zwembad biedt 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij 3-sterren Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325 hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-31
2026-08-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Sunny Hall Porto De Galinhas Flat Luxuoso 325, Brazilië

Sunny Hall Porto De Galinhas By Pe Na Areia Flats, Pôrto das Galinhas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved